Menu Zavřeno

Když umře miminko

Zdravím tě milá maminko,
v poslední době mi hodně přicházejí „do cesty“ ženy, které přišly o své miminko, nejčastěji ještě v bříšku.. Proto jsem se rozhodla uvolnit zdarma další video, tentokrát s Luckou Burdovou, kde si o tomto tématu povídáme.
Já osobně doporučuji všem ženám si toto téma velmi dobře zpracovat – ne potlačit, ne zapomenout – protože je to obrovský zásah do života ženy, který ji může podvědomě po celý zbytek života ovlivňovat. Může se to projevovat problémy s početím dalšího miminka, velkým strachem o miminko a  obecně větší úzkostlivostí, ztrátou životní radosti a optimismu, pocitem necelistvosti..

Jak to lze zpracovat? Já třeba se svými klientkami dělám to, že se napojujeme na dušičku děťátka – ona má možnost si s ním popovídat, vědomě se rozloučit, udělat si takový rituál na láskyplné propuštění. Ale myslím, že existuje spousta dalších možností..
Budu ráda za tvé sdílení, zda tebe něco takového potkalo a tvůj způsob jak sis to zpracovala..

VIDEO MŮŽEŠ SHLÉDNOUT ZDE 

Na této cestě tě může podpořit i webinář Dáši Kožinové, který bude na téma: Konec jako nový začátek, který proběhne 6.11.2021 od 16.00 do 19.00 hodin (lze si následně pustit i ze záznamu.
Dáša má i několik velice zajímavých online programů pro osobní rozvoj, pokud nemáš možnost aktuálně navštěvovat kouče nebo terapeuta..
CESTA HARMONICKÉ ŽENY za 990,- Kč, 4 týdenní program 
KLID V ŽIVOTĚ I DUŠI za 4.000,- Kč, 21 relaxačních cvičení, které vám pomohou rozvíjet klid

Měj dny přesně podle tvých představ
ze srdce zdravím
Jana