Menu Zavřeno

druhý online kongres JSEM MAMINKOU: MATEŘSTVÍ, ŽENSTVÍ, VZTAHY a PŘÍSTUP K DĚTEM

A je to konečně tady!!!
Seznam účinkujících i témat je daný. Máme obrovskou radost, že našem říjnovém online kongresu Jsem maminkou – mateřství, vztahy, ženství a přístup k dětem vystoupí 40 lektorů a odborníků s 53 hlavními tématy (nová i doplňující témata k našemu prvnímu květnovému kongresu), a to vše za symbolickou cenu 53,- Kč.
18.-24.10.2021

Na koho se můžete těšit? Na kongresu vystoupí:
Veronika Hurdová – alias Krkavčí matka
Michal Vydržel – alis Šéf se závazky
Katarína Runa – průvodkyně na cestě za lepším životem
Denisa Říha Palečková – přední česká lektorka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality
Jitka Ševčíková – přední česká lektorka osobního rozvoje
Jiří Halda – speciální pedagog a rodinný terapeut, autor knih pro rodiče
Dagmar Kožinová – koučka, lektorka, mentorka
a spousta dalších skvělých osobností.

Kongres vznikl pro podporu žen a maminek, aby svůj život i mateřství mohly prožívat v souladu samy se sebou, se zachováním svých osobních hranic a svých potřeb. Ukázat jim, že i těžké a náročné situace mají řešení a že v nich nejsou samy. Chtěly jsme maminky inspirovat jak lze přirozeně rozvíjet a vzdělávat jejich děti, ale i sebe.

Jak to bude fungovat?

  • každý den ráno dostaneš na svůj e-mail odkaz, kde budeš moci, během 24 hodin, shlédnout 7-8 denních témat, a to přímo z pohodlí svého domova. Budeš si moci pustit vybrané webináře v čase, který ti vyhovuje (videa budou vždy dostupná od 9.00 do 9.00 hodin druhého dne). Videa si můžeš pauzovat, vracet zpět, přehrát znovu.
  • všechna videa budou v průběhu kongresu opravdu za celkovou symbolickou cenu 53,- Kč (za 1 webinář – jednu Korunu), nicméně pokud chceš využít možnost pustit si videa i mimo termín kongresu – můžeš si zakoupit jeho záznam. V předprodeji si jej nyní můžeš koupit za cenu 368,- Kč (všech 53 videí plus několik bonusových videí).
  • nyní máš i možnost si za velmi výhodnou cenu zakoupit záznamy jak prvního tak druhého webináře – tzn. 105 videí z oblasti porodu, mateřství, osobního rozvoje, vztahů, přirozeného rozvoje dětí, sexuality, ženství, zdravé stravy, zdravého pohybu, vzdělávání a kybernetické bezpečnosti, a to za cenu 789,- Kč.
  • budeš mít možnost pokládání dotazů, sdílení nebo načerpání inspirace v uzavřené Fb skupině