Menu Zavřeno

Štěpánka Čápová

Štěpánka Čápová
průvodkyně na cestě za respektující změnou životního stylu, výživová poradkyně

Témata na kongresu:
Zdravá výživa těhotných
Zdravá výživa dětí 1-4 roky

Jsem ale hlavně máma a žena milujícího muže a díky tomu i nadšená kuchtička s druhým domovem u plotny. 
Pomáhám zejména ženám a dětem vytvořit si, nebo změnit stravovací návyky a učím jak zažehnout lásku k jídlu a vaření tak, aby vás přitom nesežehla. 

Jsem ta, která učí lidi jíst tak, aby jim to jejich zdraví vrátilo. Jsem ta, která vás naučí vidět souvislosti v tom, co si servírujeme na talíř a co si servírujeme v životě.“

Chutné a kvalitní jídlo na rodinném stole je pro mě srdeční záležitost. Vaření a příprava dobrého jídla je pro mě radost, vzrůšo i forma terapie duše. Jsem tak trochu staromil a ráda se vracím k tomu, jak vařily naše prababičky – z mála udělat velkou parádu a jídlům dávám šmrnc dnešní doby.
Učím české strávníky jíst zase s chutí luštěniny a rozmanité druhy obilovin a vařit chutná zdravá jídla s menším množstvím masa a také péct skvělé kváskové chleby.

Jsem výživová poradkyně, která po pár letech práce s klienty nad gramážovými jídelníčky, našla svou cestu v propojení výživy, psychologie a osobního i rodinného koučingu. Dnes pracuji výhradně se ženami a jejich prostřednictvím upravujeme i rodinné stravovací návyky. Se svými klientkami pracuji na úpravě váhy, ale často také na tom, jak zpracovat rodinný jídelníček, aby si na své přišli všichni rodinní příslušníci a vaření a to, co se jí, se doma nestalo místem sváru.

KONTAKTY:
Štěpánka Čápová
Tel. 739 787 943, poradna@stepankacapova.cz
https://stepankacapova.cz/