Menu Zavřeno

MOUDROST TĚLA aneb jak překonat traumata minulosti – povídání s Janou a Eliškou ZDARMA

Jsem velmi vděčná, že mám kolem neskutečně inspirující a silné ženy – a Eliška je jednou z nich. Obě dvě se snažíme podporovat ženy ve svém okolí, aby se dokázaly přenést přes těžkosti a traumata, která je potkala v dětství a dospívání. Každá svým vlastním způsobem..

Tentokrát jsme se rozhodly spojit síly a uspořádat online povídání na témata, o kterých se zatím moc ve společnosti nemluví, ale která zažila a zažívá spousta žen a dívek.

Setkání je pro všechny (POUZE ŽENY) od nás ZDARMA..těšíme se na Vás nebo předem děkujeme za sdílení mezi další ženy 🙏

REGISTRACE ZDE

MOUDROST TĚLA aneb jak překonat traumata minulosti – online povídání s Janou a Eliškou ZDARMA!!
Kdy: 22.9.2022 od 21.00 hodin cca na 1 až 1,5 h
Kde: online z pohodlí vašeho domova (následně bude k dispozici i záznam).

Mentální anorexie
Sexuální zneužívání
Fyzické trestání a emoční vydírání
Alergie na sluníčko, ledvinové koliky
Závažná nemoc
Porod

Toto jsou témata, kterých bychom se rády, v povídání s Eliškou, dotkly a také toho jak je zvládnout a překonat. Určitě si také budeme povídat i o tom jak moc je důležité naslouchat a důvěřovat svému tělu (neboť tělo nám dává jasné signály – skrze napětí, bolest, nemoci – že něco není v pořádku, že někde v našem životě je určitý nesoulad).

Eliška si kdysi prošla mentální anorexií, alergií na slunce, trpěla ledvinovými kolikami, prošla si sexuálním zneužíváním. V našem povídání by toto s vámi chtěla sdílet a ukázat vám svou cestu jak se jí toto vše podařilo překonat, zvládnout a jít dál. Jak si přes toto všechno dokázala v životě najít své štěstí a jak se jí podařilo stát se šťastnou manželkou a maminkou syna Davídka.

Já s vámi budu sdílet svůj příběh cesty za uzdravení tam, kde už si doktoři nevěděli rady, jak jsem překonala nelásku k sobě, kterou způsobily fyzické tresty v dětství a jak moc se mi vyplatilo důvěřovat svému tělu při porodu.

Na závěr dostanete několik tipů jak začít vnímat své tělo a jak pracovat s jeho signály.

Účast je bezplatná, avšak pouze po registraci (doba trvání cca 1 h až 1,5 h).
V průběhu povídání bude možnost klást otázky, případně sdílet své zkušenosti.

Těšíme se na vás 🙂