Menu Zavřeno

Zpomal a začni se vnímat

Doba ve které se nacházíme je extrémně rychlá a my se často potýkáme s velkým tlakem na výsledek, na rychlost, na to jak „věci, které děláme“ vypadají před ostatními lidmi.

Potýkáme se zahlceností informacemi, které k nám plynou z médií /Tv, rádio, internet, tisk/, od našeho okolí /kolegové v práci, přátelé, širší rodina, domov/ a v neposlední řadě i těch, které produkují naše hlavy. To způsobuje chaos, liknavý způsob fungování, negaci vůči druhým lidem, posuzování, hodnocení a bohužel i často následně rozhodnutí, která nás nejenže nepodporují, ale jdou naopak proti nám samotným (aniž bychom si to z počátku uvědomili).
Když se něco pokazí nebo najednou spadneme na „dno“ často hledáme rychlá „instantní“ řešení někde venku – u druhých lidí. Byli jsme totiž často učeni, že neúspěch, chyba, „negativní“ emoce, nespokojenost jsou špatné a že za ně přichází nějaký trest. A my přeci nechceme být trestáni.
A tak často začne hledání „čehosi“ nebo „kohosi“ kdo nám pomůže.

I já jsem si tím před 12 lety prošla.

Byla jsem vždy hodná holka, co se obětovala pro druhé, co se klidně podřídila tomu, co chtějí ostatní, co nepotřebovala mít svůj názor. Stačil mi tenkrát pocit, že mě někdo bere, že mě někdo má rád. Ale bohužel tomu pak odpovídaly i mé vztahy s muži. A já se často ptala sama sebe, proč se tak ke mě chovají? Vždyť jsem ta hodná holka co se podřídí, co všechno zařídí, o domácnost se postará, uvaří, hlava mě nikdy nebolí, mám dobrou práci a vydělávám slušné peníze..tak co bych ještě měla dělat jinak?
A pak přišla nemoc. Prášky – nepomohly. Operace – nezabrala. Opět prášky – a tehdy jsem řekla dost.

A začala jsem pátrat, KDO by mi tedy řekl, co mám dělat, abych byla zdravá, spokojená a měla hezké vztahy. Pátrala jsem CO mi změní ten můj život ke spokojenosti!!?
Prošla jsem si toho opravdu spoustu – regrese, konstelace, nespočet osobních rozvojových kurzů, chodila jsem na terapie, sama jsem si udělala několikaletý psychoterapeutický kurz, začala jsem pracovat s energetickým léčením, dívala jsem se na všechny možné přednášky, četla knihy, ptala jsem se druhých lidí, co jim funguje a pak to zkoušela.
Do půl roku jsem sama sebe uzdravila – bez doktorů a prášků.
Do roka jsem se najednou začala cítit šťastná a spokojená. Opustila jsem práci, která mi sice přinášela velké peníze, ale měla jsem pocit, že tam prodávám svou duši a netěšila mě.
Začala jsem podnikat a dělat to, co mi dává velký smysl a radost. Začala jsem věci dělat tak, jak to cítím – ne jak se ode mě očekává.. A v průběhu té doby jsem na to přišla. Už vím KDO a CO mi změní můj život ke spokojenosti!!!

JSEM TO JÁ 🙂

Já, která se každý den ráno probouzím s tím, že naslouchám svému tělu, co potřebuje.
Já, která už ví, co mě dělá šťastnou a spokojenou.
Já, která vím, že jsem sama pro sebe na prvním místě a můj názor a pocit jsou pro mě nejdůležitější.
Já, která vím, kdo jsem, jaké jsou mé hodnoty a kam směřuji.
Já, která vím, že jsem tvůrcem svého života.
Já, která vím, že ostatní si ke mě dovolí jen to, co já jim dovolím.
Já, která žiji každý den nejlépe jak umím a neodkládám radosti na AŽ nebo POTOM


A jak jsem se k tomu dostala? Přestala jsem se ptát druhých lidí a začala se ptát sama sebe. Začala jsem vnímat svoje tělo. Začala jsem vnímat to, jak vnímám sama sebe, jak se ne/podporuji svými rozhodnutími. A začala jsem postupně tato rozhodnutí a mé jednání měnit.
Samozřejmě ta moje cesta „hledání“ mě skvěle vybavila mnoha užitečnými technikami a přístupy sama k sobě. A jsem moc vděčná všem lidem, učitelům, mentorům, průvodcům, se kterými jsem se na této své cestě setkala. DĚKUJI!!!

A dneska bych ti jen ráda řekla, že pokud budeš chtít – dokážeš to i ty. Věř sama /sám sobě a dej si tu šanci žít svůj život přesně podle svých představ. Všechno v tvém životě jde změnit, i když to na první pohled vypadá úplně na……….
Zdraví, vztahy, práce, sebehodnota, sebeláska, odvaha, důvěra jdou navrátit dokud žiješ.

Pokud tě můj příběh zaujal a říkáš si, to by se mi taky líbilo:

– mít život ve svých rukou a podle svých představ
– umět se napojovat na své tělo a duši a žít tak v souladu sama /sám se sebou
– být zdravý/ zdravá
– chci se vyrovnat s minulostí a jít dál
– být sebevědomá / sebevědomý a znát svou hodnotu
– být ve své plné síle a využít svůj plný potenciál
pak tě srdečně zvu na můj roční cyklus 12 večerních setkání TOHLE JSEM JÁ (osobních či online), který startuje od ledna 2022 a do uzavřené podpůrné FB skupiny.

Pro koho je to vhodné?

Pro kohokoliv, kdo chce prožívat svůj život naplno bez ohledu na to, co se děje kolem něj.
Pro kohokoliv, kdo si chce udržet pozitivní myšlení i v těžkých dobách.
Pro kohokoliv, kdo chce udělat čáru za minulostí a začít „znovu“.
Pro kohokoliv, kdo se chce zbavit starých mentálních vzorců a přesvědčení.
Pro kohokoliv, kdo být vědomým tvůrcem svého života.
Pro kohokoliv, kdo cítí, že potřebuje v životě nějakou změnu.

O čem to bude? Jak to bude probíhat?

Během 12 setkání (osobních či online, 1 setkání v měsíci) se budeme zaměřovat na důležitá životní témata, uvedená níže, a to pouze v malých skupinách – max. 8 osob (pokud by bylo více zájemců z Prahy, lze uskutečnit i osobní setkání).
Mezitím se budeme setkávat, komunikovat a podporovat se v uzavřené Fb skupině. Tam jednou do týdne budu mít živé vysílání, kde ti budu dávat tipy nebo odpovídat na tvé dotazy.

Témata ročního cyklu setkání:
1. Jaký chci mít svůj život
2. Moje „žába na prameni“
3. Transformace minulosti, odpuštění
4. Já a můj vztah sám / sama k sobě
5. Přijetí, propojení a harmonizace ženské a mužské energie v nás
6. Radost a hojnost
7. Vnitřní moudrost a rovnováha
8. Osobní pravda a vnitřní svoboda
9. Vztahy a bezpodmínečná láska
10. Tvůrčí síla a energie
11. Vize a jednání
12. Odevzdání a plynutí

Nevím jestli je to pro mě!?

Pokud váháš, zda je něco takového pro tebe – tak si to pojď se mnou vyzkoušet 🙂

Během prosince a ledna pořádám tři hodinová setkání ZDARMA, kde se budeme učit základům meditace, technikám tady a teď, technikám, které podpoří tvůj klid, stabilitu a pomohou ti ustát jakkoliv náročné situace. Projdeme si několika snadnými a bezpečnými technikami jak se napojit na své tělo i duši.
15.12.2021 od 20.00, Úvodní večerní setkání do ročního cyklu 12ti témat TOHLE JSEM JÁ (ZDARMA), Jana Mašková
05.01.2022 od 20.00, Úvodní večerní setkání do ročního cyklu 12ti témat TOHLE JSEM JÁ (ZDARMA), Jana Mašková
21.01.2022 od 20.00, Úvodní večerní setkání do ročního cyklu 12ti témat TOHLE JSEM JÁ (ZDARMA), Jana Mašková

CO TI TO PŘINESE?
– zastavení se sám / sama nad sebou
 zklidnění těla i mysli
 zavnímání, zda potřebuješ něco ve svém životě změnit a případně co
– příliv energie a spokojenosti
– pozitivní náhled na to, co se ti nebo kolem tebe děje

Co o mé práci říkají mí klienti?

Klárka Š.:
Věřím, že život staví člověku do cesty to co potřebuje. Já jsem si už pár měsíců lámala hlavu s tím, že bych se ráda naučila vyjadřovat své potřeby. Hledala jsem co nebo kdo by mě naučilo najít sama sebe, ale nevěděla jsem si rady, nic mi nepřišlo to pravé. Pak jsem otěhotněla a narazila jsem na workshop Vědomé těhotenství, kde jsem potkala Janu. Ta mě okouzlila a napadlo mi, že ona je ten koho hledám. Díky ní jsem se vydala na cestu. Na cestu ke svému vnitřnímu já. S průvodkyní, jakou jsem si ani neuměla vysnít.

Lucie H.:
Spolupráci s Janou doporučuji, z vlastní zkušenosti, obzvláště ve chvílích, když nevíte ve svém životě kudy kam. Když na sobě chcete pracovat buď kvůli sobě nebo chcete být vzorem pro své nejmilejší děti. Pokaždé, když potřebujete REÁLNÝ A NIKÝM A NIČÍM NEZKRESLENÝ pohled na situaci a není nikdo, kdo by vám ho poskytl nebo, když potřebujete “prosté” přijetí. A navíc – terapie s Janou jsou úžasné už “pouze” její přítomnosti. Je to víra, že všechno má svoji příčinu, že se vším se dá něco dělat. Věřím, že Jana vám pomůže najít “tu cestu”, po které jít.

Zdenka P.:
Janička mě navedla v nelehké situaci, kterou cestou se vydat a hlavně věřit, že se můj velký sen splní. Po sezeních jsem se každý den posouvala, duševně i psychicky dál a byla jsem si vnitřně jistá, že se vše podaří a já svůj vnitřní boj zvládnu. Naučila mě věřit v sama sebe. Naučila mě oprostit se od problémů druhých a tak si prožívat svůj život naplno. 

Tohle se mi líbí, jak se můžu registrovat?

Mám pro tebe dvě varianty, ze kterých si můžeš vybrat:

Roční cyklus setkání TOHLE JSEM JÁ Roční cyklus setkání TOHLE JSEM JÁ (balíček PLUS)
12 hodinových (osobních či online) setkání
Podpora v rámci uzavřené Fb skupiny
12 hodinových (osobních či online) setkání
12 individuálních (osobních či online) setkání, kde se téma proberou více do hloubky, nastaví se konkrétní kroky, jak dojít k žádané změně, a to v souladu s tvými přáními, potřebami a možnostmi.
12 MP3 nahrávek meditací
2 webináře (10 kroků k sebelásce, Jak pracovat se strachy)
Podpora v rámci uzavřené Fb skupiny
Cena celkem, vč. DPH: 2.474,- Kč
po domluvě je možné platbu rozvrhnout na 4x.
Cena celkem, vč. DPH: 9.914,- Kč
po domluvě je možné platbu rozvrhnout na 4x.
ObjednatObjednat

Moc se na tebe těším 🙂
Jana
www.maskovajana.cz

Něco o mě:
Práci s lidmi se věnuji už 22 let a ta jako taková mne velmi naplňuje a baví. Dává mi energii, smysl a zároveň příležitost nechat se inspirovat a obohacovat vámi – lidmi se kterými se setkávám. Jsem lektorkaterapeutkakarierní průvodce pro jednotlivce a zároveň působím jako HR partner pro firmy působící v ČR.

Během své praxe jsem si prošla různými pracovními pozicemi (personalistka, HR konzultantka, HR manažerka, jednatelka). V roce 2010 jsem se rozhodla osamostatnit, protože jsem cítila, že chci pracovat s lidmi jiným způsobem než mi bylo umožněno, jako zaměstnanci, v rámci firem.
Stále na sobě pracuji a vše co dnes svým klientům předávám, jsem si odžila a prověřila nejdříve sama na sobě.
Svůj přínos vnímám v tom, že pomáhám lidem najít si v životě tu SVOU cestu – tak, aby prožívali spokojený a naplněný život ve zdraví a rovnováze (ve vztazích, práci, rodičovství, ve volném čase).

Mám dar inovativního myšlení a intuice. Velmi dobře si dokážu načítat lidi i situace a díky tomu vidět /vnímat/ tak věci, které zůstávají většině lidí neviditelné.

Jsem narozena ve znamení býka a ač někdy bývám tvrdohlavá – jsem také soucitná, intuitivní, duchovní bytost se schopnostmi léčit druhé, a to pomocí různých technik, které jsem si během svého života a praxe osvojila.

Nejsem dokonalá, ale každý den na sobě vědomě pracuji, abych byla pro sebe i mé okolí tím nejlepším možným člověkem, kterým být můžu.