Menu Zavřeno

Jitka Čejková

Jitka Čejková
dula, lektorka rodičovských a předporodních kurzů, těhotenského a poporodního cvičení, konzultantka pro duly, reflexní terapeutka, specializuji se na těhotenskou a poporodní masáž.

Témata na kongresu:
Výběr správné porodnice

Jako dula doprovázím k porodům od roku 2002 a jsem jednou z nejdéle pracujících dul u nás. Doprovodila jsem u porodu už stovky párů a hodně rodin opakovaně, což je velká radost :).

Díky svým zkušenostem jsem schopna nalézat různé možnosti, tedy připravit ženu na normální přirozený porod, ale i ženu, která třeba ze zdravotních důvodů potřebuje medicínský porod. Považuji za velmi důležité vnímat individuální potřeby konkrétních žen a najít pro každou co nejvhodnější podmínky k porodu vzhledem k její osobní situaci a jejího miminka.

Velmi ráda se také zaměřuji na dobrou přípravu mužů k porodu v rámci předporodních příprav protože vidím, jak důležití u porodu pro své ženy jsou.
A proto jsem před 5 lety vytvořila i první český Manuál pro muže u porodu.

Provázím těhotenstvím, popř. porodem i ženy, které mají za sebou nějakou předchozí traumatickou zkušenost ať z předchozího porodu nebo nějakou osobní. Mám 2 dospělé syny.

KONTAKTY:
Jitka Čejková
Tel. 775 35 42 15
FB: DulaJitka
www.jsemtehulka.cz
www.partneruporodu.cz