Menu Zavřeno

Petra a Kateřina

Petra a Kateřina
Jsme certifikované lektorky KG Hypnobirthing (Katerina Graves, Londýn) a vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství, Kateřina je úspěšnou absolventkou Školy jógy jako vědomé cesty.

Téma na kongresu:
Hypnoporod

Projekt Porod je krásný jsme založily společně jako dvě kamarádky, maminky a lektorky hypnoporodu a gravidjógy v lednu 2018. Naším snem i cílem je podpora pro ženy i muže v období těhotenství a porodu, protože krásný porod můžete prožít i vy!

Jsme certifikované lektorky KG Hypnobirthing (Katerine Graves, Londýn) a vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství (Acentrum, Praha). Naše znalosti si neustále prohlubujeme. Dále čerpáme inspiraci od Radhy Rosecké Píšové, porodní báby z Kanárských ostrovů Marisy Alcalá, Tekahy (maorská tradice porodu) a dalších.
Od ledna 2018 jsme měly tu čest provést předporodní přípravou již více než 700 klientů, ať už na našich víkendových kurzech, on-line kurzech či individuální přípravou. Děkujeme za každý váš příběh, za každou zkušenost, je nám ctí být součástí tohoto vašeho výjimečného období. Děkujeme, vážíme si vaší důvěry. 

KONTAKTY:
tel.: Petra 723 03 76 70
tel.: Kateřina 774 674 700
email: info@porodjekrasny.cz, https://www.porodjekrasny.cz/
Facebook, Instagram