Menu Zavřeno

Ivana Procházková

Mgr. Bc. Ivana Procházková
lektorka kurzů pro děti a rodiče, majitelka a provozovatelka Montesorri jesliček

Témata na konferenci:
Montessori aktivity pro děti
Navázání důvěry / sebedůvěry dítěte

je lektorka emoční inteligence dětí do tří let, kouč, terapeut metody EEG biofeedback, Montessori a Sandplay. Jako vystudovaná speciální pedagožka se před několika lety začala věnovat alternativním formám přístupů k dětem a založila první Montessori jesle v Brně. Píše odborné články, tvoří kurzy pro děti a vystupuje na konferencích. Zajímá se o inovace ve vzdělávání nejmenších, a to nejen profesně, ale také na osobní rovině jako matka dvou dětí.
Velmi si uvědomuje, jak nezbytné je s dětmi do tří let kvalitně pracovat, věnovat se jim, nechat plně rozvinout jejich vlastní potenciál, a snaží se na tomto poli pomáhat nejen profesní veřejnosti, ale také (a to především) rodičům samotným.

Mezi její aktivity patří portál ivanaprochazkova.cz (osvěta a šíření informací týkajících se výchovy, provádění rodičů na cestě výchovou, osobnostní růst), nase-deti-brno.cz (jesle a školky v souladu s Montessori filosofií, kurzy pro rodiče a děti, pobyty), nejlepsichuva.cz (školení a kvalifikační zkoušky Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky), jasamjasam.cz (kurz pro rodiče a děti do 3 let).

KONTAKTY:
Ivana Procházková
info@ivanaprochazkova.cz
http://ivanaprochazkova.cz