Menu Zavřeno

NOVINKA!! Online kurz Montessori inspirace od Michaely Tilton

Tento online kurz Montessori inspirace je určen rodičům a lektorům kroužků dětí do 6 let, jež touží po seznámení s tématem montessori pedagogiky.
Kurz přináší inspirace ze světa montessori přístupu a aktivit, nabízí seznámení se základními principy montessori a umožní rodičům stát se informovaným rodičem a laskavým průvodcem v přirozeném rozvoji jejich dítěte.
JE MONTESSORI PŘÍSTUP PRO KAŽDÉ DÍTĚ?
JE MONTESSORI PŘÍSTUP „COCHCÁRNA?“

Kurz má celkem 7 základních lekcí zpracovaných ve formě videí, které se odkrývají vždy s odstupem jednoho týdne. Kurz je přístupný po dobu 2 let!PODROBNOSTI:Ke každé lekci je k dispozici PDF prezentace se souhrnem nejdůležitějších informací obsažených ve videu, můžete si stáhnout i audio záznam ve formátu MP3.

Přístupy do kurzu zůstávají účastníkům po dobu 2 let, kdy se mohou ke kurzu opětovně vracet.

Součástí kurzu jsou i bohaté bonusy – např. záznamy webinářů, e-booky a pomůcky ke stažení.

V případě zájmu je možné kurz ukončit vyplněním online testu a získat certifikát o jeho absolvování (test není povinný).

Kurz připravila Ing. Michaela Tilton, která má s montessori pedagogikou bohaté osobní zkušenosti (mj. založila a vedla montessori školku, je autorkou řady kurzů s montessori prvky, přednáší, pomáhá rodičům v otázkách respektující výchovy a rozvoje komunikace, zúčastnila se desítek českých i zahraničních montessori kurzů).

Každý účastník kurzu má možnost stát se členem uzavřené facebookové skupiny, kde budou zodpovídány otázky ke kurzu a tématu montessori.

5 % z ceny kurzovného posíláme organizaci UNICEF ČR na dlouhodobé programy Dětského fondu.