Menu Zavřeno

Misha Nováková

Misha Nováková
lektorka nošení dětí v šátcích a nosítkách, zakladatelka Kouzla nošení – festivalu o kontaktním rodičovství a nošení dětí a autorkou prvních online kurzů nošení v ČR.

Téma na kongresu:
Nošení dětí s radostí, bez strachu a úzkostí

Misha je nadšenou propagátorkou kontaktního rodičovství, kterému se věnuje od roku 2015. Nosila až svoji mladší dceru, protože se synem nošení neznala, což je jí dodnes líto. Proto je jejím cílem a posláním nabídnout rodičům co nejširší informace, aby si mohli vybrat, jestli nosit chtějí nebo ne. 

Je tvůrkyní vůbec prvních online kurzů nošení v ČR, kterými prošlo již více než 2 400 rodičů. Nejenom díky kurzům, ale i přednáškám, webinářům a osobním konzultacím pomáhá maminkám i tatínkům získat komplexní přehled, poskytuje jim podporu při jejich cestě a (sebe)jistotu, že nosí svá miminka správně a bezpečně. Také je zakladatelkou festivalu Kouzlo nošení, který navštívilo již téměř 1 500 rodičů a který nabízí jak veletržní, tak edukační část přednášek a praktických workshopů. Jeho čtvrtý ročník se bude konat 17. září 2022 v Konferenčním centru City v Praze.KONTAKTY: 
Misha Nováková 
E: misha@mishanovakova.cz
W: www.mishanovakova.cz
IG: www.instagram.com/novakovamisha/ 
FB: https://www.facebook.com/novakovamisha16