Menu Zavřeno

Miroslava Kurišová

Miroslava Kurišová
terapeutka TČM

Téma na kongresu:
Tradiční čínská medicína – o stresu, strachu a zůstávání v minulosti

Po více než 20 letech působení v nadnárodní korporaci (na různých manažérských pozicích v oblasti obchodu a marketingu) na Slovensku, v České republice a krajinách východní Evropy jsem se rozhodla změnit svoji životní cestu a věnovat se tradiční čínské medicíně. Nemoc, podle starých čínských mistrů, vzniká v důsledku narušení harmonického toku energie, která koluje v drahách uvnitř lidského těla. Mým cílem je pomáhat klientům najít rovnováhu v životě a vybudovat si odvahu k důležitým změnám, které vedou k nalezení fyzického i psychického pocitu štěstí a harmonie.

Tradiční čínská medicína si mně získala svým přístupem k léčení – léčí se příčiny nemoci, nikoliv její projevy. Základem je individuální a komplexní přístup ke klientovi – léčí se člověk, nikoliv choroba.

V letech 2014-2018 jsem vystudovala tradiční čínskou medicínu na TCM INSTITUT – Studium pěti dovedností. Následovaly dvě odborné stáže na čínských univerzitách TCM. V roce 2017 jsem se zúčastnila praxe ve fakultní nemocnici Univerzity TCM v čínském Nanjingu. Na jaře 2019 jsem absolvovala stáž v Hospital of Chengdu University of Traditional Chinese Medicine se zaměřením na akupunkturu, baňkování, moxu, gynekologii a pediatrii.

Momentálně poskytuji konzultace v Centru Loreto v Praze Libni a v Studiu Empatie v Úvalech u Prahy.

Mým heslem pro práci s klienty je:
„Tělo je chrám naší duše. Pečujme o něj.“

KONTAKT:
Mirka Kurišová
T: 602256334, E: kurisovm@gmail.com
www.zivycchikung.com/loreto-poradenstvi-a-terapie
www.studioempatie.cz/cinska-medicina