Menu Zavřeno

Lucie Zamrazilová

Lucie Zamrazilová
lektorka kurzů pro děti do 3 let, kreativní duše na vymýšlení aktivit pro batolata.

Téma na kongresu:
Jak zapojit muže do hraní s malými dětmi

Jsem lektorkou kurzů pro děti do tří let a seminářů pro rodiče (komunikace, emoční inteligence, odplenkování,znakování). Ale jsem také mámou a někdy to není úplně lehké. Vím, jaké to je, když vám do života přijde někdo, koho neznáte, zažíváte s ním dobré, ale i těžké situace. Při těch druhých jsem si mnohokrát přála vrátit čas a prožít je znovu, abych je vyřešila jinak, lépe pro nás oba.  A když byl malý, tak naopak jsem si chtěla nasadit brýle a vidět můj svět jeho očima, abych mu lépe rozuměla.

Tohle přání se mi splnilo. Nikoliv s mým synem, ale díky svým kurzům. Vídám děti děti od 3 měsíců do jejich 3let a jsem u toho, jak rostou, co všechno objevují, u jejich nadšeních i zklamáních. A celou tu dobu jejich rodiče pořád rozčilují ty samé situace, řeší podobné problémy a pokládají stejné otázky. Já mám ale ohromnou výhodu – jsem pozorovatel, s nadhledem, ten, co už tyto situace má za sebou.

Přečetla jsem stohy knih a absolvovala hodně seberozvojových seminářů a stejně jsou pro mě těmi největšími učiteli právě děti. Obdivuji jejich spontánnost, upřímnost, odvahu, kreativitu, schopnosti i moudrost. 

KONTAKTY:
Lucie Zamrazilová
E: l.tichanda@gmail.com
W: https://lektorskanavigace.cz/muj-pribeh/
Instagram: https://www.instagram.com/ulektorkydoma/?hl=cs