Menu Zavřeno

Linda Horčičková

Linda Horčičková
somatická koučka, průvodkyně doprovázených poutí a instruktorka zážitkové pedagogiky.

Téma na kongresu:
Častá změna prostředí s dítětem a jak na to

Podpořím tě v cestě blíž sama k sobě a tím i ke spokojenějšímu a naplněnějšímu životu. Krédo moje i žen, které se mnou spolupracují, je „ŽÍT SMYSL. BÝT V POHODĚ. DLOUHODOBĚ“. Nejdůležitější životní hodnota je pro mě SVOBODA. V závěsu je upřímnost, respekt a tolerance. Mimo škálu stojí zdraví, které považuju za nutnou podmínku všeho. Věřím, že klíčem ke štěstí je neustálý seberozvoj.
Zážitek a zkušenost jsou nejdůležitější životní komodity. Skvělé na nich je, že ti je nemůže nikdo a nic vzít. Věřím, že domov není místo. Je to stav mysli. Potkat duši můžeš nejlíp v přírodě, v akci, a když opravdu chceš. Jsem mámou skoro pětileté holčičky, která slavila každé ze svých narozenin na jiném místě, na kterém jsme spolu s manželem zrovna žili.
Nejlepší odpověď, když se mně někdo zeptá „odkud jsi?“ je „jsem všudezdejší“.
Od té doby, co se Šárka narodila, jsme žili v Praze, v San Franciscu, v Bratislavě, v chalupě na vesnici o 400 obyvatelích blízko Hradce Králové a postupně ve 3 bytech v nádherné Olomouci. Se Šárkou jsme navštívili Chorvatsko, Maroko, Kanárské ostrovy, Řecko a další destinace. A je nám v tom všem velmi dobře. Miluju fantazy knihy, máminy bramborové placky, trekování po horách i jinde, lezení po skalách, pivo na zahrádce na sluníčku a upřímné objetí.

KONTAKTY:
Linda Horčičková
https://lindahorcickova.cz/
https://www.facebook.com/svetzazitkuoutdooruaseberozvoje
https://www.facebook.com/groups/blizksobe