Menu Zavřeno

Zuzana Smithová III

Bc. Zuzana Smithová
komunikační kouč, nespoutaný tvořivý živel a matka 2 dcer v pubertě

Témata na kongresu:
Technika 3D darů

Pomáhám rodičům LÉPE porozumět a pochopit děti v pubertě.
Jako projektový manažer a kouč jsem se poměrně často setkávala s nedorozuměními, která vznikala nedostatečnou komunikací. Ze zkušenosti vím, že když vázne komunikace vázne i všechno ostatní.
Téma komunikace v dospívání vzniklo to na popud mé starší dcery.

Moje tenkrát 17letá dcera mi odpověděla na otázku, proč si její kamarádka nepromluví o svém problému se svojí mamkou: „No její mamka není jako ty, ona by to nepochopila.“
Přemýšlela jsem, proč si někdy děti myslí, že jim rodič nebude rozumět. Jak je možné, že se děti rodičům v období dospívání často tak vzdalují.
Protože jsem zvědavá a nedalo mi to, tak jsem se začala ptát dalších dospívajících dětí – vytvořila jsem anonymní dotazník a některá zjištění mě překvapila.
Tak mě to zaujalo, že jsem se rozhodla, že se podělím o své zkušenosti nejen z vedení týmů ale i z koučování a budu pomáhat ostatním rodičům mluvit tak, aby jim děti naslouchaly.

Vytvořila jsem online kurz, založila Facebookovou skupinu pro rodiče puberťáků, dokonce jsem začala nahrávat i TikTok videa a věnuji se plně pomoci rodičů i dětem v pubertě.


KONTAKTY:
Zuzana Smithová
Telefon: +420 773 118 605, E-mail: info@zuzanasmithova.eu
Web: https://zuzanasmithova.eu
FB: https://www.facebook.com/ZuzanaSmithovaKouc
FB skupina: https://www.facebook.com/groups/proplujtepubertou
Instagram: @zuzana.smithova
TikTok: zuzanasmithova1