Menu Zavřeno

Veronika Johánková

Veronika Johánková
lektorka těhotenské a poporodní jógy, která propojuje funkční cvičení s jógou a mindfulness tak, aby ženy prožily své těhotenství a období po porodu vědomě, bez zbytečných bolestí a s laskavou podporou.

Téma kongresu:
Dvě duše na jógamatce (těhotenská jóga)

Veronika je snílek, lektorka a hlavně máma dvou malých chlapíčků. Prostřednictvím těhotenské jógy a poporodní jógy ladí harmonii dvou duší na jógamatce a dodává ženám jistotu po tělesné i duševní stránce. Provádí je na devítiměsíční cestě plné dobrodružství a sebepoznání, sdílí všechny radosti i starosti a krůček za krůčkem pracuje se strachy a předsudky. Setkává se s ženami a jejich miminky také po porodu, kdy se pomalu navrací s respektem a jemností zpět ke svému tělu. 

Je vděčná, že může být součástí procesu zjemnění, zpomalení a přerodu ženy v mámu. Veronika je lektorka těhotenské jógy Vnímej své těhotenství a poporodní jógy Vnímej své tělo po porodu s dětmi v pražském studiu Vnímej své tělo. Je autorka on-line kurzu těhotenské jógy Dvě duše na jógamatce, 21 denního programu s jógou, tancem a mindfulness Intuitivní porod a on-line kurzu poporodní jógy Dvě duše na jógamatce po porodu.

KONTAKT:
Veronika Johánková
W: www.veronikajohankova.cz/