Menu Zavřeno

Vaše ohlasy

VŠE O MATEŘSTVÍ A „VÝCHOVĚ“ DĚTÍ, on-line kongres pro ženy a maminky

ÚČINKUJÍCÍ PŘEHLED TÉMAT KOUPIT ZÁZNAM

Maminka Linda:
dobrý den, kongres Vše o mateřství jsem si velmi užila. Videa byla velmi rozmanitá a každý si tam určitě našel to své. Nejvíce mě zaujalo povídání s Michaelou Tilton o znakování a angličtině (určitě se do tohoto tématu ponořím více). Videa s Vámi byly také velmi přínosné (jak o kojení, tak o komunikaci s dětmi). Naopak mě zarazilo video o kybernetické bezpečnosti – samozřejmě v dobrém 😀 (možná jsem nechtěla vědět, jak je jednoduché přijít o citlivá data a jak „složité“ je vše správně zaheslovat). Celkově byl pro mě kongres velmi přínosný a příjemný. Budu ráda, když budete v této činnosti pokračovat i nadále.

Maminka Nelka:
Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za uspořádání kongresu. Všechna videa, která jsem viděla byla úžasná … zajímavá, obohacující. Mám malou dcerku, s tatínkem jsme potřebovali znát i pohled jiných lidí na přístup k dětem. Jsem opravdu moc šťastná,  za to, že existují maminky, lidé jako jste vy :-). Ještě jednou mockrát děkujeme za inspiraci.

Maminka Klárka:
moc děkuji. Několik videí jsem stihla během týdne, ale těším se i na zbytek 🙂 Hezky se to poslouchá a dozvídám se zajímavé věci. Doufám, že alespoň některé informace – pro naši dvouměsíční holčičku a třeba další dítko – zužitkuji 😉 

Maminka Jana:
kongres je super, témata jsou krásná a zajímavá! Díky za další inspiraci 

Maminka Justýnka:
Včera jsem si pustila webinář: Jak najít společnou řeč s dětmi a moc se mi líbilo jak to bylo velmi konkrétní, byly tam uvedeny situace ze života, dobře se to poslouchá.

Maminka Lucka:
jen vám chci dát vědět, že kongres je naprosto úžasný!!!

Maminka Pavla:
moc děkuji za organizaci tohohle báječného kongresu. Našla jsem ve vašich povídáních nepřeberné množství nové inspirace, děkuji!

Maminka Babeta:
Jsem moc vděčná, že takovouto akci děláte. Díky!!

Maminka Iva:
Pěkný den, děkuji za kongres o mateřství. Spoustu jsem si toho odnesla.

Maminka Nela:
Určitě je vše v pořádku a ještě jednou moc děkuji za uspořádání on-line kongresu. 

Maminka Pavla:
Moc děkuji za váš kongres!!!

Maminka Vladimíra:
Mockrát děkuji za pomoc a taky za uspořádání tak přínosné konference. Přeji Vám všechno dobré.

Maminka Martina:
Děkuji….Vypadá to pěkně, již jsem si část pustila. Jste Šikulky!! 🙂