Menu Zavřeno

Michaela Sklářová

Michaela Sklářová
je lektorka čínských umění čchi-kung a meditací. Je autorkou vzdělávacího konceptu Živý čchi-kung a TAO ženy a zakladatelkou seberozvojového centra LORETO v Praze.

Téma na kongresu:
Živý čchi-kung a jak dokáže změnit a obohatit náš život

Michaela za dobu své více jak 20leté praxe čchi-kung a jógy spolupracovala s řadou zajímavých osobností a učitelů. Nejvíce ji ovlivnila Mgr. Natálie Jadryshniková z Ruska (INTERNATIONAL INSTITUTE OF CHI KUNG). Velkou zkušeností bylo učení u balijského mistra Mangku Mastra jeho systém Yoga Bayu Surya (fyzická cvičení a práce s energií kosmu). Ráda propojuje učení tradic Východu s moderním způsobem života na Západě.

Umění čchi-kung, „umění dokonalé harmonie“, je fascinující proces a nástroj, který umožňuje jednoduchým způsobem každodenně harmonizovat tělo, mysl a energii, žít v souladu s okolním světem, přírodou a druhými lidmi. Vidět dary života a hlubší smysl lidské existence, to, kdo jsem a kam směřuji, otevírá vědomí a vnitřní moudrost. Výhodou je, že čchi-kung se může praktikovat kdykoliv a kdekoliv – doma, v práci, přírodě, na procházce, ve stoje i v sedě. 

.

KONTAKTY:
Michaela Sklářová
T:  777/204 028, E: info@zivycchikung.cz  
www.zivycchikung.com, https://www.loreto-prostor.cz/
F: https://www.facebook.com/centrumloreto, https://www.facebook.com/zivycchikung.cz/