Menu Zavřeno

Karsten Michaela

MUDr. Michaela Karsten
mezinárodní speaker, lektorka, trenérka, & mentorka pro učební proces, paměťové techniky & koncentraci.
Doprovodná témata: kreativita, komunikace a prezentace, redukce stresu a relaxační metody

Téma na kongresu:
Od doktorky k mistryni světa v paměťových technikách

Od mládí mne fascinuje lidský mozek a jeho schopnosti. Už jako malá holka jsem velmi ráda řešila různé kvízy, hádanky či hlavolamy a z knih jsem milovala detektivky Sherlocka Holmese. Vše, co mohlo mozek trénovat, mne naprosto uchvacovalo a toto nadšení mi zůstalo až dodnes.

Jsem promovaná lékařka a od roku 1998 se specializuji na trénink mozku, konkrétně na jednu z nejdůležitějších základních schopností a tou je lidská paměť. Ve své profesi vycházím ze znalostí nejen z medicíny, ale i z neurovědy a z paměťového sportu. Právě v něm jsem dosáhla řady nejvyšších ocenění, za které jsem dokonce zapsána i v Guinnessově knize rekordů. Svoji práci miluji a své know how se snažím předávat dál dětem i dospělým, a to formou přednášek, seminářů či cestou individuálního doprovodu. Z dětí, které prošly mými paměťovými kurzy, jsou dnes jedinci, kteří vystudovali nejprestižnější univerzity světa nebo na světových paměťových soutěžích dosáhli nejvyšších stupínků.

Moje srdce patří práci, ale především mé rodině. Jsem máma dvou dospívajících dětí a žiju ve spokojeném, vyrovnaném manželství. Přátelé mne popisují jako osobu motivující, inspirující, podporující a pomáhající.  

V mých přednáškách Vám chci ukázat, že lidský mozek má ohromnou sílu a když se s ním správně pracuje a zachází, dává jedinci šanci k velkému poznání a seberozvoji.

KONTAKT:
www.michaela-karsten.cz
www.brillantbrain.com
www.michaela-karsten.com