Menu Zavřeno

Denisa Říha Palečková

Mgr. Denisa Říha Palečková
přední česká lektorka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje.

Téma na kongresu:
Mýty a limity v intimním životě

Od roku 2002 ukazuje lidem, jak si prací s tělem a sexualitou mohou obohatit všechny další oblasti života. A jak žít lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech. Zakladatelka Školy celostní smyslné masáže, Školy šťastného partnerství, masážního studia ARKAYA® a profesionálního výcviku CORE TOUCH®.

Do Čech zavedla tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Vede také semináře pro ženy, které jsou zaměřené na probouzení lásky v sobě, šťastný a harmonický život a prožívání radosti a rozkoše skrze vlastní tělo. Z pohodlí domova se můžete učit a rozvíjet i díky jejím online programům.

Přináší zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Od roku 2002 pomohla díky svým kurzům, online programům, přednáškám a článkům již desetitisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu.

Posuny ve svém životě, vztazích a intimitě můžete zažít díky jejím mnoha online programům.

Vede online i offline kurzy pro ženy, které ženám pomáhají probudit lásku v sobě a k sobě, vést šťastný a harmonický život a prožívat radost a rozkoš skrze vlastní tělo. Párům ukazuje, jak naplnit vztah láskou a vášní a být zamilovaní třeba i po 20 letech.
Inspiruje a ukazuje praktickou cestu, jak najít přání svého srdce a žít své sny.

KONTAKTY:
Mgr. Denisa Říha Palečková
info@denisapaleckova.czhttps://www.denisapaleckova.czhttps://arkaya.cz
YouTube: www.youtube.com/denisarihapaleckova
Instagram: https://www.instagram.com/denisa.riha.paleckova