Menu Zavřeno

Bartošová Jindra

Jindra Bartošová
muzikoterapeutka, lektorka a zakladatelka neziskové společnosti Flami, z. s.,

Jsem nadšená muzikoterapeutka a tahle profese mě nesmírně naplňuje. Jako lektorka se snažím své zážitky, zkušenosti a postřehy předávat dál, ale stejně tak se pořád ráda nechávám inspirovat a obohacovat ostatními. S dalšími terapeuty jsem v roce 2019 založila neziskovou společnost Flami, z. s., se kterou se snažíme především propojovat – jednotlivce, skupiny, světy. Také jsem maminkou dvou skvělých dospívajících dětí, se kterými se pořád učím a manželkou svého muže, se kterým to koulíme už 23 let a držíme si palce i do budoucna 😊.

S Flami, z. s. už jsme toho za poměrně krátkou dobu stihli docela dost. Ale hlavně jsme se ujistili v tom, že ZÁZRAKY SE DĚJÍ. A my na tom teď docela ujíždíme. Práce s dětmi nám každý den přináší novou motivaci a sílu do další práce, do dalších kroků. To děti nás posouvají, ukazují cestu a neustále nám připomínají, že každý z nás je výjimečný.

Díky podpoře Nadace Laboratoř Vodafone v současné době Flami ve spolupráci s Kamenitým vrchem, z. s. vyvíjí interaktivní webové stránky Hrajeme si s Myšliš. Tyto stránky nabízejí hravé, zábavné aktivity určené pro rozvoj psychomotorického vývoje dětí (nejen) s neurovývojovými poruchami.

KONTAKTY:
Jindra Bartošová
T: +420 608 144 644, E: info@flami.cz, bartosova@jindra.care
FB: https://www.facebook.com/sMysLis, https://www.facebook.com/flamisvami/